Nettverk U37 er en nettverksarena for samfunns- og næringsinteresserte personer under 37 år.

Nettverket gir mulighet for utveksling av kunnskap og interesser på tvers av fag- og bransjeområder, samtidig som det er et sosialt kontaktpunkt.

Nettverk U37 ble etablert i 2007. Stor medlemstilslutning, godt oppmøte på arrangementer og den sterke interessen rundt nettverket, viser at det fyller et behov for unge å kunne treffes på tvers av bransjer.

Medlemskap i Nettverk U37 gir deg tilgang på:

  • 4-6 faglige og sosiale arrangementer i halvåret, med unntak av juli og august

  • Møter og debatter med næringslivsledere

  • Gratis deltakelse på Bergen Næringsråds frokostmøter

  • Rabatter på Bergen Næringsråds konferanser

 

Bli medlem! 

Et medlemskap i Nettverk U37 forutsetter at du er under 37 år. Dersom du har et personlig medlemskap i Bergen Næringsråd og er under 37 år, er du automatisk også medlem i U37.

Du kan også være medlem KUN i U37 om du ønsker. Dette gir bare tilgang til U37 sine arrangement:  

Medlemskap kun i U37 dersom arbeidsgiver er bedriftsmedlem i Bergen Næringsråd: kr 700,-

Medlemskap kun i U37 dersom arbeidsgiver ikke er bedriftsmedlem: kr 1 300,-    

Meld deg inn her

Nettverk U37s hovedsamarbeidspartner er

 

Medlemmer i Ressursgruppe Nettverk U37:

Helene Kubon Skulstad – ressursgruppeleder
Partner, PwC
Kontakt: helene.kubon@pwc.com

Christopher Fløysand Olsen 
Radiorådgiver i P4 Radio Hele Norge
Kontakt: christopher.olsen@p4.no


Christine Fredheim 
Salgs- og markedssjef i Safari Catering
Kontakt: Christine@safari.no


Karina Garnes Reigstad
Rådgiver i næringsseksjonen i Hordaland fylkeskommune
Kontakt: Karina.Garnes.Reigstad@hfk.no


Vidar Johan Steinnes 
Senior bedriftsrådgiver i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: vidar.steinnes@sr-bank.no


Tina Jeanett Martinsen 
Stilling: Konsulent i AlfGundersen
Kontakt: tina@alfgundersen.no

 
Ruth Rørvik
Rådgiver næringsseksjonen i Bergen kommune
Kontakt: Ruth.Rorvik@bergen.kommune.no


Lorentz Sveen Tvedt
Advokatfullmektig hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no


Kristina Lysen
Kraftanalytiker hos BKK ASA
Kontakt: kristina.lysen@bkk.no

Johannes  Magnus
Johannes Magnus
Næringspolitisk rådgiver

chat_bubble_outline + 47 90 26 70 83