Nettverk U37 er en arena hvor for unge samfunns- og næringsinteresserte personer under 37 år møtes på tvers av bransjer.

Presentasjon av toppsaker for ressursgruppe U37 februar 2017

Nettverket gir mulighet for utveksling av kunnskap og interesser på tvers av fag- og bransjeområder, samtidig som det er et sosialt kontaktpunkt.

Nettverk U37 ble etablert i 2007. Stor medlemstilslutning, godt oppmøte på arrangementer og den sterke interessen rundt nettverket, viser at det fyller et behov for unge å kunne treffes på tvers av bransjer.

Medlemskap i Nettverk U37 gir deg tilgang på:

  • Faglige og sosial arrangementer

  • Møter og debatter med næringslivsledere

  • Gratis deltakelse på Bergen Næringsråds frokostmøter

  • Rabatter på Bergen Næringsråds konferanser


Følg oss på Facebook!  Her finner du alle våre fremtidige arrangementer!

Nettverk U37 bestreber seg på å holde 4-6 arrangement i halvåret, med unntak av juli og august.


Bli medlem!
Et medlemskap i Nettverk U37 forutsetter at du er under 37 år.
Dersom du har et personlig medlemskap i Bergen Næringsråd og er under 37 år, er du automatisk også medlem i U37.

Du kan også være medlem kun i U37 om du ønsker. Dette gir kun tilgang til U37 sine arrangement:
Medlemskap kun i U37 dersom arbeidsgiver er bedriftsmedlem: kr 700,-
Medlemskap kun i U37 dersom arbeidsgiver ikke er bedriftsmedlem: kr 1 300,-

MELD DEG INN HER!

Har du spørsmål? Ta kontakt med administrasjonskontakt Johannes Magnus på telefon 90 26 70 83 eller på epost johannes@bergen-chamber.no.

Hovedsamarbeidspartner for Nettverk U37:

Ressursgruppemedlemmer: 

 


Helene Kubon Skulstad – ressursgruppeleder
Partner, PwC
Kontakt: helene.kubon@pwc.com

Nina Willumsen Grieg
Leder forretningsutvikling i Grieg Seafood ASA
Kontakt: nina.grieg@griegseafood.com


Karina Garnes Reigstad
Rådgiver i næringsseksjonen i Hordaland fylkeskommune
Kontakt: Karina.Garnes.Reigstad@hfk.no


Vidar Johan Steinnes
Senior bedriftsrådgiver i Sparebank 1 SR-Bank
Kontakt: vidar.steinnes@sr-bank.no


Tina Jeanett Martinsen
Konsulent i AlfGundersen
Kontakt: tina@alfgundersen.no

 
Ruth Rørvik
Rådgiver næringsseksjonen i Bergen kommune
Kontakt: Ruth.Rorvik@bergen.kommune.no


Lorentz Sveen Tvedt
Advokatfullmektig hos Advokatfirmaet Harris
Kontakt: lst@harris.no


Kristina Lysen
Kraftanalytiker hos BKK ASA
Kontakt: kristina.lysen@bkk.no

Johannes  Magnus
Johannes Magnus
Næringspolitisk rådgiver

chat_bubble_outline + 47 902 67 083